Ispartakule boyacı ustası

Ispartakule boyacı ustası

ıspartakule boyacıIspartakule boyacı ustası olarak, sizlere en kaliteli hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Ispartakule, vaditepe, bahçeşehir bölgelerimizde, 2007 yılından bu yana boya, badana, alçı, sıva, şap, alçıpan, ve gizli ışık için alçıpan hizmetleri vermekteyiz. Duvar çatlamalarında veya büyük tahribatlar sonucu hasar gören duvarlarınız, hiç elden geçmemiş gibi temiz ve pürüzsüz bir şekilde sizlere işimizi teslim ediyoruz.

 

Ispartakule boyacı ve badanacısı olarak, duvar örme, alçıpan duvar ve alçıpan tavan yapmaktayız. Profesyonel ustalarımızla, tadilat ve tamirat işlerinizde minimum ücret talep etmekteyiz. işlerimizde sizden işe başlamadan para teklifi etmemekteyiz. Yapılan proje ve işlerde iş istediğiniz gibi olumsuz karşılandığı taktirde ödediğiniz ücret geri iade edilir. Eminiz ki yaptığımız işlerden memnun kalacaksınız. Ispartakule’de sadece boya işleri yapmıyoruz.. Aynı zamanda, Elektrik tesisatı, Su tesisatı, Laminant parke, Fayans montajı, Korniş montajı, Spot aydınlatma hizmetleri’de sunmaktayız.

Size nasıl güvenebilirim; İşimi nasıl teslim ederim?

Evet akıla sürekli bu sorular geliyor.. Çünkü, Değerli insanlar Gelen ustanın güler yüzüne aldanarak parasını iş başlangıcında verip gelen ustayı şımartıyor. Tabi usta’da çirkef çıkarsa, ya işi temiz yapmıyor veya işi yarım bırakıp kayıpların arasına karışıyor.. Neyse orasını Kader-i İlahi bilir biz ona bırakalım.. 🙂

Değerli Ispartakule, bahçeşehir ve Vaditepe bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz; Sizleden en başta da dediğimiz gibi iş başlangıcında hiçbir şekilde ücretin tamamını istemiyoruz. Müşterilerimizin sadakati ve samimiyeti bizlere o güveni vermektedir. Boyacı ustası geldiği zaman siz yapılacak işlerinizi veya şikayetinizi belirtin ustamız sizlere ölçsün biçsin teklifi versin. Gerisini bizlere bırakın. Yine söylemeden geçemeyeceğim.. Başta belirttiğimiz gibi eğer istediğiniz iş veya projeye aykırı olumsuz bir iş yapmışsa lütfen talep edin. Sizlerin sorunu bizim kaybımızdır. Evinizin Tüm işlerinde elimizin izini bırakmak dileğiyle.. Güvenerek arayıp bilgi alabilirsiniz. İletişim numaramız: ( +90 532 058 25 76 )


Adres: Tahtakale mahallesi, Doğan sokak no:9/A avcılar/istanbul (Ispartakule) posta kodu: 34325 FABRİKA ELEKTRİK