ıspartakule kaliteli elektrik ustası

ıspartakule kaliteli elektrik ustası olarak 2007’den bu yana elektrik hizmetleri vermekteyiz. Ispartakule ve vaditepe elektrikçisi olarak avize montajı, pano arızası, kompanzasyon panosu, korniş montajı ve matkaplık işlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Değerli müşterilerimiz işçilik garantimiz 10 yıl servis garantimiz vardır. Ispartakule kaliteli elektrik ustası, gece ve gündüz hizmetinizde.

ıspartakule kaliteli elektrikçi
 

PANO ARIZASI VE BAKIMI

Ispartakule kaliteli elektrik ustası olarak, pano arızaları ve kompanzasyon pano montajları yapmaktayız. Elektriğin kalbi olan panolar, tehlikeli ve dikkat isteyen bir iştir. Elektrik sektöründe, kumanda panolarında başarılara imza atarak bir çok makina panolarını, ve kumanda panolarını yapmış bulunmaktaız. Yıldız, üçgen panoları, adp panoları, og panoları, ag panoları gibi panolarda başarıya imza attığımızı belirtmek isteriz ıspartakule kaliteli elektrik ustası olarak, daima titiz ve güvenilir, emniyetli çalışmalar sağlamaya her geçen gün teknoloji geliştikçe, teknolojiye ayak uydurarak önem göstermeye gayret ediyoruz.

 ıspartakule kaliteli elektrikçi

 

AVİZE ARIZA VE MONTAJI

ıspartakule kaliteli elektrik ustası olarak, bizlerden gece ve gündüz destek alabilirsiniz.

 • İşe başlamadan önce elektriği kesmelisiniz. Sigortayı ve avizenin elektrik anahtarını kapatın.
 • Tavandaki kablo uçlarını kontrol ederek elektriğin kesin olarak olmadığından emin olun.
 • Bağlantı için kablo uçlarını biraz açın. Mümkünse bağlantı için klemens kullanın. Aksi tekdirde birbirine sararak üzerini bantla izole etmelisiniz.
 • Bağlantı işleminde dikkat edilmesi gereken faz ve nötr kabloları dır. Faz kablodan elektrik akımı gelirken nötr kabloda akım yoktur. Ters bağlantıda sigorta atacaktır.
 • Kabloları birleştirmeden önce avize montajı için montaj şemasına uygun olarak tavanda sabitleme vidalarının yerlerini işaretleyin. Şema yoksa göz kararı yapmanız gerekecek.
 • Matkaba beton matkap ucu takın ve işaretlediğiniz noktadan 7-8 cm kadar içeri girecek şekilde delin.
 • Açtığınız deliğe dübeli çekiç ile yerleştirin. Avizenin ağırlığına göre 6-7-8mm plastik dübel kullanabilirsiniz.
 • Dübel’e çengelli vidayı yerleştirin.
 • Avize kablolarının da uçlarını soyun. Klemens in vidalarını gevşetin ve karşılıklı olarak avizenin kablosu ile tavandaki kabloyu yerleştirin ve vidaları sıkın. Faz ve nötre dikkat ederek iki bağlantı kablosu içinde yapın. Klemens kullanmıyorsanız kabloların soyduğunuz kısımlardan sararak birleştirin ve izole bantla izole edin.
 • Kablo bağlantılarını yaptıktan sonra avizenin askı aparatını çengele takın.
 • Avizenin kullanıma hazır. Sigortayı açın ve anahtarı açarak avizenin çalışıyor mu kontrol edin.

ıspartakule kaliteli elektrikçi

   KORNİŞ MONTAJI NASIL YAPILIR?

ıspartakule kaliteli elektrikçi olarak, bizden destek alabilirsiniz

Biraz acemi olan kendin yap kullanıcıları bile kornişleri kolaylıkla takabilirler. Plastik veya metalden yapılma profil raylar hazır olarak yetkili satıcılarda veya yapı malzemesi satan mağazalarda bulunur. Bu rayların iç kısmında bir veya iki U biçimli oluk vardır ve bunların içinde perdelerin tutucu parçaları hareket eder.

Raylar direkt olarak monte edilir. Vida delikleri genelde hazırdır. Eğer tavan masif betondan yapılma ise bir bosch kırıcı-delicinin gücüyle gerekli delikler hızla açılabilir. Ray eğer duvardan duvara takılmayacaksa, rayların yan tarafına çeyrek daire biçiminde parçalar takılır.

Yapacağınız işlemler
Bir süpürge ile tavanı temizleyin
Rayları takmak için bir yardımcıya ihtiyacınız vardır. Bir kişi profil rayı duvarda tutarken, diğeri bir kurşun kalemle önceden delinmiş delikleri işaretler.

Dikkat: Ray, pencere üstünde tam ortada ve duvara parelel olmalıdır. Uzun rayları bir hassas kesme testeresi ile tam ölçülü olarak kesin.Tavandaki delikleri en azından 6 mm’lik bir taş matkap ucuyla delin. Daha sonra bu ucu dübeliniz ile aynı çaptakı uçla değiştirin.

Siz delme yaparken yardımcınız da matkap tozunu elektrik süpürgesi ile emdirmelidir. Yardımcınız bu işi yaparken elektrik süpürgesi borusunu mümkün olduğu kadar deliğe yakın tutmalıdır. Fakat dikkatli olun, hiçbir biçimde boru matkap ucuna temas etmemelidir.

ıspartakule kaliteli elektrikçi

Dübeli deliğe bastırın ve yerine tam yerleşmesi için çekiçle hafifce çakın. Yardımcınız yeniden rayı tavanda tutar. Kornişe ait rayın vida delikleri ile duvarda açtığınız delikler aynı hizaya gelmelidir.

Vidalarını takın
Çok sayıda korniş rayının yanında kapaklar bulunur. Bunları vida deliklerine takın. Bu yolla vida başlarını örtersiniz. Bu, açık deliklere göre daha iyi bir görüntü verir.

 

BİZLERE HER ZAMAN ULAŞIP DESTEK ALABİLİRSİNİZ İYİ GÜNLER DİLERİZ..

12 thoughts on “ıspartakule kaliteli elektrik ustası”

 1. Hiya, I’m really glad I have found this information. Nowadays bloggers publish just about gossips and internet and this is really irritating. A good web site with exciting content, that is what I need. Thank you for keeping this site, I’ll be visiting it. Do you do newsletters? Cant find it.

 2. Geri bildirim: https://ccaps.net/

 3. Geri bildirim: แทงบอลวันนี้

 4. Geri bildirim: https://toldosgirasol.cl/services/

 5. Geri bildirim: have a peek at this website

 6. Geri bildirim: spin238

 7. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir