Profesyonel Elektrik Çözümleri ıspartakule elektrikçi

Profesyonel Elektrik Çözümleri

 

            Elektrik ustalarımız büyük hizmet ve büyük memnuniyet oranları ile gururla elektrik işleri hizmeti vermektedir. Ne kadar büyük ya da ne kadar küçük olursa olsun, tüm işleri elektrik işleriyle ilgileniyoruz: konut ya da ticari. Eğer ıspartakule bölgesinde bir elektrik ustası ihtiyacınız varsa, elektrik ustalarımız yüksek eğitimli ve olabilecek herhangi bir elektrik sorunuyla başa çıkmak için hazırız.

 Priz ve Güç Çıkışı Hizmetleri

 

            İster yeni bir ev inşa ediyor olun, ister yenileniyor ve ister ekstra anahtarlar isteyin ya da sadece mevcut sisteminizi yükseltmeniz gerekiyor ise, yeni güç noktalarına, anahtarlara ve evinizle ilgili hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda, ıspartakule elektrikçi elektrik açtırma ve kaliteli elektrik hizmeti sunuyoruz.

 

            Hem iç hem de dış mekanlarda bir dizi gereksinime uygun güç noktaları, anahtarlar ve prizler kurmaktayız . Su geçirmez güç çıkışlarından güç kartlarına ve çoklu güç noktalarına kadar, uygun seçenekler sunmaktayız. Yeni anahtarların takılı olması, hatalı olanların değiştirilmesi ve çıkışların evinizde başka bir yere taşınması gibi hizmetlerin tamamı tarafımızdan sunulmaktadır.

 

            Eğer güç noktanız çalışmayı durdurduysa ya da sigorta attıysa, eğitimli bir uzman tarafından basit bir şekilde yeniden bağlanmaya ihtiyaç duyabilirler. Evinizdeki elektrik anahtarları, güç noktaları ve diğer servislere ihtiyaç duyduğunuzda, deneyimli elektrikçi ekibimiz hizmetinizdedir.

 

 Ev aydınlatma sistemleri

 

            Evinizi yenilerken en önemli unsurlardan biri aydınlatmanızdır. Aydınlatma sistemlerinizi yenileme durumunuzda veya herhangi bir aydınlatmayı değiştirme durumunuzda tesisat hizmeti vermekteyiz.

 

 Güvenlik Sistemleri

 

            Ustalarımız çok geniş bir yelpazede ev güvenlik çözümlerine sahiptir. İhtiyaç duyduğunuzda, güvenlik donanımlarını yürütmek için her zaman bu hizmeti sunmaktayız. Ustalarımız elektrik uzmanlarıdır ve güvenlik planınıza uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alarmlardan interkomlara, izlenen güvenlik sistemlerinden CCTV sistemlerine kadar her zaman güvenliğinizi sağlayacak sistemleri kurmaktayız.

 

 Duman Alarmları

 

            Duman alarmları, güç kaynağınıza sabitlenmelidir ve ustalarımız doğru şekilde çalıştığından ve evinizin en iyi yerlerine yerleştirildiğinden emin olacaktır. Ayrıca, evinizin verilerine veya telefon hatlarına bağlanabilecek bir dizi izlenen duman alarm sistemi çözümleri de sunmaktayız.

 

 Aydınlatma hizmetleri

 

            Ekibimizde, evinize tamamen uyarlanmış en iyi aydınlatma seçeneklerini oluşturmak için birçok farklı tipte tavan lambası, projektör, spot lamba, iç lamba ve LED ışıklarla birleştirilebilen bir dizi anahtar, dimmer ve sensör bulunmaktadır Mevcut aydınlatma usta ekibimiz haftada 7 gün gece elektrikçi ekibimiz tadilat yapabilir ve değiştirmeye ihtiyaç duyan tüm aydınlatma, anahtar, dimmer veya sensörleri değiştirebilirler.

 

 Devre kesici hizmeti

 

            Devre kesicilerinizin ve RCD’lerin (emniyet şalterleri) güncel olduğundan emin olun, arızaları derhal tespit edin, böylece ciddi elektrik çarpmasına ve elektrik yangınlarına karşı korunursunuz. Elektrikçilerimiz güç kaynağı sorunlarına neden olabilecek herhangi bir arıza bulma konusunda uzmandırlar. Hızlı, basit ve net sonuçlar için güncel test teknolojisini kullanır ve en iyi çözüm hizmetini sunarız.

 

 Onarım Hizmetleri

 

            Hasarlı veya kırık ışıklar, güvenlik ve güvenlikten aşırı enerji faturalarına veya daha kötüye kadar birçok soruna neden olabilir ve yangın riski oluşturabilirler. Işıklarınızdan herhangi birinin aralıklı olarak yanıp sönmesi fark ettiyseniz veya ampulleriniz gerektiğinden daha sık patlarsa, aydınlatmanızı değiştirmek ya da herhangi bir altta yatan sorunu bulmak için ışıklandırmanızda tamirat yapılması zaman alabilir.

 

            Kırık ışıklar sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda bir güvenlik riski oluşturuyor ve eğer aydınlatmanızın davetsiz misafirleri caydırması gerektiği bir bölgenizde bulunuyorsa, o zaman aceleyle çözülmesi gereken bir sorun var demektir.

 

            Önde gelen elektrik ustalarımız adresinize gelebilir ve aydınlatma ile ilgili sorunların nereden geldiğini belirlemeye yardımcı olabilecek çeşitli testler yapabilir, öğeleri onarmak veya değiştirmek için ücretsiz bir teklif sunar ve aynı gün çalışmayı yürütür.

 

 

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ ISPARTAKULE ELEKTRİK İLETİŞİM: 0850 346 66 76