Nöbetçi Elektrikçi – Acil Elektrikçi

Nöbetçi Elektrikçi Acil Elektrikçi ustası mı lazım? o zaman sakin olun biz varız! 🙂

Nöbetçi profesyonel elektrikçi usta olarak İstanbul geneline 7/24 hizmet vermekteyiz. Elektrik kaçağı, Sigorta atma sorunu, priz ısınması, avize montajı Klima montajı gibi işlerinizde bizler yanınızdayız. İstanbul Ispartakule bahçeşehir ve vaditepe’de Nöbetçi Elektrikçi olarak acil elektrik ustanız yanı başınızda. Sizlere 750 mt uzaklıktayız. Aradığınız dakikadan itibaren 15 dakika içerisinde kapınızda oluyoruz. İstanbul ve geneline dediğimiz gibi hizmet vermekteyiz.

İnternet arızası, Pano arızası, Matkaplık montaj işleri, elektrik tamir ve tadilat hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Elektrik tamirci ihtiyacınız durumunda İstanbul’da eletrikçi aradığınız esnada bizi aradıktan sonra, Sizlerden konum istiyoruz. Konum esnasında sabırla 15 – 20 dakika bekleenizi rica ediyoruz. Elektrik tamir yada, acil durumlarda uzman elektrik teknisyenimiz size talimat vererk yönlendirmektedir.

Nöbetçi Elektikçi
Nöbetçi Elektikçi

Elektrik arızası

arıza durumunda yada, riskli elektrik sorunlarında veya kablo yanması gibi durumlarda ne mi yapacaksınız? bu yazımızda sizleri bilgilendirmeyi borç bilmekteyiz. Bu gibi durumlar için madde madde ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Arıza sebepleri

  • Pano arızası
  • Priz arızası
  • Kablo arızası
  • Sigorta arızası
  • Ana dağıtım pano arızaları
  • Trafo arızaları
  • Kompanzasyon panosu kondansatör arızası
  • İnternet arızası
  • Avize arızası

Bu gibi arızalar durumunda size ne yapacağınızı ayrıntılı şekilde bahsedeceğiz. Pano arızalarında ana kesici şalteri kapatmalısınız ve elektrikğin kesildiğini mutlaka kontrol etmelisiniz. aksi taktirde elektrik çarpılmasına maruz kalabilirsiniz.

2- Priz arızalarında Sigortanın mutlaka kapalı konumdaolması gerekmektedir. Prizler genellikle, Gevşek ve klemenssz bağlantılardan kaynaklandığını hatırlatmak isteriz.

3- Kablo arızaları durumunda, yine yukarıda bahsettiğimiz gibi sigorta ve ana elektrik kesicilerinin mutlaka kesilmesi gerektiğini ifade etmek isteriz. Kablo arıza durumlarında elektriği kesmediğiniz taktirede çok büyük hayati riske girdiğinizi bilmenizi isteriz. Aynı zamanda, Ölüm ile burun buruna geldiğinizi bilmenizi isteriz. Peki bu durumda ne mi yapmanız gerekiyor? İfade etmek gerekirse kabloyu ekleyebiliyorsanız enerjiyi kapatarak ekleyin. Ama ekleme gibi bir tecrubeniz yok ise, İşi ehlne bırakmanızı tavsiye ederiz. Aksi durumda bu iş size daha fazla ve pahalıya patlayacağınıbildirmek isteriz.

Arızalı ürün ve cihazlar için kısaca ilk başta elektrik kesilip ona göre müdahale edilmelidir. Nöbetçi Elektrikçi – Acil Elektrikçi hizmetinizde olduğu için bizi arayarak tüm Elektrik arıza işlerinizde destek alabilirsiniz. Nöbetçi Elektrikçi ve acil elektrikçi Esenkent ve çevre semtlerine acil elektrikçi hizmeti verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Nöbetçi elektrikçi
Elektrikçi

Ispartakule Elektrikçi

Ispartakule bahçeşehir ve esenkent bölgesinde internet arızası elektrik tesisatı, pano arıza ve bakımı, Elektrik aydınlatma ve genel elektrikçi işlerinizde uzman kadromuz sizlere destek vermektedir. Nöbetçi Elektrikçi – Acil Elektrikçi olarak aktif şekilde hızlı güvenli ve kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Bizi İstediğiniz zaman diliminde arayarak ev ve iş yerlerinize Elektrik ustası çağırabilirsiniz. Avcılar beylikdüzü ve diğer semtleri burada belirtmek isteriz. Aynı zamanda, İstanbul, Bursa, gibi illere de hizmet veriyoruz. Sadece Ispartakule ve bahçeşehir değil, Esenyurt, Halkalı, Atakent, Yenikapı illerine ve bir çok ilçelere elektrik tesisat ve tamirat hizmetleri verdiğimizi belirtmek isteriz.

Acil elektrikçi ve nöbetçi elektrikçi olarak, yapmış olduğumuz işlerden keyif almaktayız. kablo hattı , internet ha o işlerde uzman olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizimle çalıştığınız için ve bizi tercih ettiğiniz için, Sizlere teşekkür ederiz.

Nöbetçi Elektrikçi - Acil Elektrikçi
Acil elektrikçi 7/24 usta
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla Şimdi Ara